CNC laser Stiefelmayer
CNC svařovací laser

CNC Laser Stiefelmayer effective L

Velmi přesný cnc řezací laser se stolem rozděleným na dvě části. Umožňuje absolutně přesné vysunutí a zasunutí stolu do stejné polohy, je tedy možné například vyrábět rotorový i statorový plech současně a tím ušetřit zákazníkovi značné množství materiálu.
Pracovní plocha celkem: 1250 mm x 2500 mm
Výkon: 1 kW

CNC svařovací laser - Stiefelmayer LW2

Tento způsob svařování se vyznačuje vysokou rychlostí a velmi štíhlým svarem. Velmi malé teplo je vneseno do materiálu v okolí svaru, stroj zvládá na jedničku průvarové svary a není potřeba používat jakýkoliv přídavný materiál. Výborné výsledky svařování se dosahují u vysokolegovaných ocelí, niklu a molybdenu. Lasery umožňují velmi rychlý ohřev a svařování materiálů s vysokou tepelnou vodivostí – měď, stříbro, hliník i materiály s vysokou teplotou tavení wolfram, molybden, titan a další.

Určeno pro osově souměrné díly s maximálním průměrem 250 mm a výškou 350 mm.

Poptávkový formulář pro CNC laser nebo CNC svařovací laser

Odesláním zprávy z tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Řezání
laserem
Řezání
vodním
paprskem
CNC laser
Stiefelmayer
CNC svařovací
laser
Řezání
trubkovým
laserem
Řezání
autogenem
3D tisk
Ohraňovací
stroj
Recyklace
Login
Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.