KOVOSPOL a.s. je firmou, která byla založena v roce 2008 s cílem navázat na několikaleté zkušenosti jejich zakladatelů ve strojírenském oboru. Její hlavní naplní je strojírenská výroba v čele s laserovým pálením plechů.

Silnou stranou firmy KOVOSPOL je kvalitní strojní vybavení, zkušený a dynamický pracovní kolektiv. Další předností jsou krátké dodací termíny, kvalita a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.

V rámci zkvalitnění služeb rozvíjíme i naši nabídku. Rozšiřujeme strojní park tak, abychom zákazníkovi mohli nabídnout kompletní realizaci jeho poptávky od nápadu až po hotový výrobek. Jestli si vyberete naší firmu, jistě si zvolíte správného partnera, který dokáže vaše požadavky beze zbytku splnit.

Login
Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.