Řezání autogenem

Řezání autogenem

Princip řezání kyslíko-acetylenovým plamenem spočívá v ohřátí kovu na teplotu jeho spalování v proudu čistého kyslíku při teplotách pod bodem tavení, aniž by došlo k roztavení kovu. Materiál se předehřívá na zápalnou teplotu řezaného materiálu. Potom se přidá proud čistého kyslíku (s obsahem 99,5 %) na předehřáté místo, který způsobí spalování materiálu. Při tomto spalování vzniká teplo, které dále zahřívá místo řezu až do větší hloubky materiálu na zápalnou teplotu, a tak pokračuje hoření materiálu po celé tloušťce. Struska se vyfouká proudem kyslíku na spodní straně obrobku. Pomalým pohybem hořáku v žádaném směru vzniká úzká řezací spára.

Pálící stroj umožňuje pálit jak pravidelné tak i tvarové výpalky. Je využíván jak pro vlastní výrobu, tak i pro kooperace pro jiné zákazníky.

Sortiment využití výpalků je rozsáhlý, od stavebních konstrukcí, strojních součástí, dodávek pro automobilový průmysl, díly pro svařence a dalsich jiných součásti (dle přání zákazníka).

  • maximální rozměr páleného materiálu je 1500 x 3000 mm
  • maximální tloušťka ocelových plechů je 150 mm
  • autogenem pálíme oceli různých jakostí
  • tvarové výpalky jsou dodávané bez otřepů a zápalů
  • Řezání výpalků plechů autogenem nabízíme včetně materiálu

Poptávkový formulář pro řezání autogenem 

Odesláním zprávy z tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Řezání
laserem
Řezání
vodním
paprskem
CNC laser
Stiefelmayer
CNC svařovací
laser
Řezání
trubkovým
laserem
Řezání
autogenem
3D tisk
Ohraňovací
stroj
Recyklace
Login
Zdá se, že používáte prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.